Модернізувати старий елеватор або побудувати новий?

На сьогодні спостерігається тенденція до приросту врожаю зернових культур, а отже постає питання збереження врожаю та отримання максимального прибутку від цього. Саме будівництво елеваторів дозволяє добитися бажаного результату.

А отже, постає питання – зведення нового елеватора або ж реконструювання старого приміщення. При його вирішенні необхідно врахувати вартість будівництва або реконструкції, вартість експлуатації та термін користування.

Сума витрат на реконструкцію зерносховища залежить від його типу, а саме чи підлогове зберігання чи силосна конструкція із залізобетону.

Зерносховище підлогового зберігання

Зерносховище підлогового зберігання не передбачає витрати значних коштів, але гарного результату при цьому також не буде. Такий вид зерносховища займає велику територію й тому деяка територія використовується не раціонально, складно контролювати температурний режим, рівень вологості та інше. На зменшення працівників, які б обслуговували елеватор розраховувати не варто. Як показує практика, такі об’єкти доречно модернізувати лише у випадку, коли будівництво нового елеватора зовсім не планується, інвестувати в даному випадку є не практичним. Головною перевагою даної конструкції залишається – можливо поділити приміщення на окремі зони для відокремлення різних видів культур.

Конструкції із залізобетону

Конструкції із залізобетону можливо реконструювати та вдосконалити. Витрачені кошти будуть майже однакові з витраченими на будівництво нового або ж в деяких випадках перебільшуватиме їх. Витрачені кошти будуть залежати від стану самого об’єкта, обладнання та запланованих робіт. Також, потрібно зазначити що деякі технологічні рішення не можливо буде застосовувати у вже існуючих конструкціях. Великі витрати будуть при встановленні датчиків автоматизації. Якщо обладнання замінити не повністю, то можуть виникнути ще більші витрати, так як старе обладнання споживає більше електроенергії, ніж сучасне, а об’єкт через неповну автоматизацію все одно буде обслуговувати велика кількість людей. Тобто, через це елеватор який реконструйований буде не такий продуктивний як збудований новий. Отже, реконструювати елеватор буде гарною ідеєю у випадку якщо він буде експлуатуватися понад 10 років, щоб витрачені кошти окупилися.

Будівництво нового елеватора – найкраще рішення. Так як будуючи новий елеватор, ви отримуєте систему автоматизованих систем, залучену не велику площу, енергозберігаюче обладнання. В даному об’єкті можливо тривалий час зберігати та переробляти зерно, здавати в оренду та ін. Термін експлуатації буде в даному випадку залежати від догляду, перевірок, ремонтним роботам.

 

Наші сторінки Facebook та Instagram

Робота з нами
зрозуміла та прозора

Схема
Ви залишаєте
заявку на сайті
01
02
Наш фахівець зв’язується з Вами,
уточнює деталі
Ми розраховуємо
вартість, терміни робіт
03
04
Складаємо і
підписуємо договір
Наші фахівці виїжджають до Вас,
приступають до роботи
05
06
Ми видаємо всю
необхідну документацію
Дякуємо за заявку
Залиште заявку на безкоштовний виїзд спеціаліста
Або телефонуйте: +38 067 540 38 00
За роки існування компанії
побудовано 25+ крупних об’єктів
проєкти

Будівництво цеху з виробництва комбікормів та преміксів

Полтавська область

ТОВ «Дельта»

Полтавська область, с. Селещина

Будівництво цеху з виробництва комбікормів та преміксів

Капітальний ремонт свердловин

Полтавська область

ПрАТ «НАФТОГАЗВИДОБУВАННЯ»

Семиренківський та Мачухівський ГКР, Полтавська область

Роботи з рекультивації, облаштуванню шламових амбарів, влаштуванню доріг з плит, облаштуванню сверловин під закачку СПВ в пласт, капітальному ремонту свердловин Семиренківського та Мачухівського ГКР. Ремонт адміністративних та допоміжних приміщень

Будівництво комплексу переробки масляних культур

Дніпропетровська область

ТОВ «Орільське об’єднання елеваторів»

Дніпропетровська область, м. Перещепино

Будівництво комплексу переробки масляних культур

Реконструкція лінії приймання сировини залізничним транспортом

Миколаївська область

ТОВ «Бандурський олійноекстраційний завод»

с. Бандурка, Первомайський завод, Миколаївська область

Роботи з реконструкції лінії приймання сировини залізничним транспортом

Реконструкція адміністративних будівель

Полтавська область

ТОВ «Алмаз-Люкс»

С. Соснівка, Полтавська область

Реконструкція адміністративних будівель, їдальні, будівництво господарських підсобних будівель

Готові відповісти
на будь-яке ваше питання
Контакти
адреса офісу:
м. Полтава, вул. Р.Кириченко, 1